Sveiki,

Aš esu Laura. Siuvinėti pradėjau daugiau nei prieš 6 metus, kai nusprendžiau savo vestuvinę suknelę papuošti karoliukais. Nuo to laiko siuvinėjimas tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi. Drabužių dekoravimas ir aksesuarai moterims – dvi kūrybos linijos, kurios pilnos mano idėjų ir fantazijų. Einant kūrybos keliu teko daug ko išmokti, bet šiai dienai esu labai laiminga, kad mano sukurti gaminiai džiugina moterų širdis!

sukneliės dekorasvestuvinės suknelės dekoras
Mano siuvinėjimo kelionės pradžia

Aksesuarai moterims

Siuvinėta egzotika – žodžiai, kurie geriausiai apibūdina PerLau Design identitetą. Asortimente dominuoja egzotiškos segės – vabalai, tolimų kraštų ir vandenų gyvūnija, rytietiškų kultūrų motyvai. Net ir mano mėgstamiausias siuviėjimas Aari technika atkeliavo iš Indijos. Būtent šios siuvinėjimo technikos paslapčių mokausi nuo 2020 m. (School of Couture). Ir kiekvienais metais tobulinu žinias ir įgudžius vis kituose mokymuose. O žinant, kad Lietuvoje šios technikos siuvinėtojų yra tik kelios dešimtys – užsiimti šiuo amatu tikra egzotika! Tad šiuose elektroniniuose namuose – PerLau Design aksesuarai moterims, kurios ieško naujovių, stilingų ir kitoniškų detalių savo asmenybei išreikšti.

darbo knygos

Drabužių siuvinėjimas

Antroji kūrybos linija – drabužių siuvinėjimas. Čia galima rasti lietuvių kūrėjų jau pasiūtus ir mano siuvinėjimais puoštus gaminius. Taip pat dekoruoju klientų drabužius pagal individualius užsakymus. Siuvinėju viską: nuo logotipų iki vestuvinių suknelių, aksesuarų ar namų tekstilės gaminių. Drabužių siuvinėjimui naudojamos tik kokybiškos priemonės: prabangūs nėriniai, Swarovski kristalai, prancūziški žvyneliai, šilkas ir kt.

Siuvinėjimas ant drabužių – būdas atnaujinti, papuošti savo drabužius. O tai reiškia, kad galbūt nebūtina skubėti pirkti naujų gaminių. Taip galite prisidėti prie tvaresnio vartojimo! O svarbiausia tokie drabužiai bus vienetiniai, net jei ir pirkti iš masinės gamybos parduotuvių.

Kokybė

Kruopštumas, ypatingas dėmesys detalėms ir kokybei, tai principai, kuriais paremta visa mano kūryba. Kūryboje naudoju tik kokybiškas priemones ir daug dėmesio skiriu smulkioms detalėms. Visi karoliukai ir detalės yra prisiūti, kad mano gaminiai jus puoštų kuo ilgesnį laiką.

siuvinėjimas

PerLau Design išskirtinumas – mano gaminiai nėra skirti masėms, negaminu dideliais kiekiais. Dauguma papuošalų yra vienetiniai arba riboto tiražo. Todėl moterys įsigijusios mano kurtus gaminius gali jaustis tikrai ypatingai, nes jų rankose unikalumas.

Kviečiu su manimi ir mano kūryba susipažinti artimiau. Instagram paskyroje dalinuosi visais kūrybos iššūkiais ir užkulisiais!

PerLau Design – stilingos vabzdžių metamorfozės.
PerLau Design įkūrėja Laura.

“Siuvinėjimas kaip kelionė, kuri prasideda nuo pirmojo dygsnio ir tęsiasi, sujungdama visas medžiagas, faktūras į vieną visumą.”

perlau design