Sveiki,

Aš esu Laura. Siuvinėti pradėjau daugiau nei prieš 5 metus, kai nusprendžiau savo vestuvinę suknelę papuošti karoliukais. Nuo to laiko siuvinėjimas tapo neatsiejama mano gyvenimo dalimi. Drabužių dekoravimas ir aksesuarai moterims – dvi kūrybos linijos, kurios pilnos mano idėjų ir fantazijų. Einant kūrybos keliu teko daug ko išmokti, bet šiai dienai esu labai laiminga, kad mano sukurti gaminiai džiugina moterų širdis!

Aksesuarai moterims

PerLau Design aksesuarai – moterims, kurios ieško naujovių ir stilingų detalių savo asmenybei išreikšti. Savo kūryboje didžiausią dėmesį skiriu segėms. Kodėl? Nes man segės asocijuojasi su aukštuomene, tam tikru statusu visuomenėje. Segėmis puošiasi Karališkosios šeimos damos, mados legendos, tokios kaip “Coco Chanel”. Todėl manau, kad segės nėra tiesiog papuošalas – jos turi elegantiškos prabangos, paslaptingumo, brandos.

Savo kūryboje stengiuosi pabrėžti, kad seges nešioti gali kiekviena moteris! Tai atsispindi segių kolekcijoje ‘Insectus Ant’ ( ant (angl.) – skruzdė, skruzdėlė). Skruzdė – darbštumo simbolis. Todėl šias seges skiriu visoms moterims už jų pasiaukojimą ir atsidavimą: šeimai, namams, darbui. Mano svajonė, kad kuo daugiau moterų būtų jomis pasipuošusios lyg garbingais ordinais.

PerLau Design segių asortimente dominuoja vabzdžiai. Šie aksesuarai moterims labai patinka, nes suteikia jų stiliui išskirtinumo, egzotikos. Bet galite rasti ir elegancija, moteriškumu alsuojančių papuošalų: akinių grandinėlės, darbo knygos ir kt. Gamindama naudoju įvairias technikas, bet arčiausiai širdies man yra siuvinėjimas, todėl įgūdžių tobulinimui skiriu daug savo laiko ir investicijų. 2020 metais pradėjau mokytis aukštosios mados (Haute Couture) siuvinėjimo meno.

Kokybė ir tvarumas

Kruopštumas, ypatingas dėmesys detalėms ir kokybei, tai principai, kuriais paremta visa mano kūryba. Kūryboje naudoju tik kokybiškas priemones ir daug dėmesio skiriu smulkioms detalėms. Visi karoliukai ir detalės yra prisiūti, kad mano gaminiai jus puoštų kuo ilgesnį laiką.

PerLau Design išskirtinumas – puoselėju saikingą vartojimą. Mano gaminiai nėra skirti masėms, negaminu dideliais kiekiais. Dauguma papuošalų yra vienetiniai arba riboto tiražo. Todėl moterys įsigijusios mano kurtus gaminius gali jaustis tikrai ypatingai, nes jų rankose unikalumas.

Kviečiu su manimi ir mano kūryba susipažinti artimiau. Instagram paskyroje dalinuosi visais kūrybos iššūkiais ir užkulisiais!

PerLau Design – stilingos vabzdžių metamorfozės.
PerLau Design įkūrėja Laura.

“Siuvinėjimas kaip kelionė, kuri prasideda nuo pirmojo dygsnio ir tęsiasi, sujungdama visas medžiagas, faktūras į vieną visumą.”

perlau design