GRANDINĖLĖS AKINIAMS – STILINGA IR PRAKTIŠKA

Kiek kartų teko ieškoti akinių? Turbūt būtų sunku suskaičiuoti! Laimei, yra išeitis – grandinėlės akiniams. Ir dar ne paprastos, o stilingos, gražios ir puikiai atliekančios savo funkciją. Grandinėlės yra kelių modelių: dekoruotos Swarovski kristalais ir sidabrinėmis detalėmis; dekoruotos Swarovski kristalais ir bižuterija; dekoruotos stiklo kristalais ir bižuterija.

Grandinėlės akiniams ne tik saugos jūsų akinius, bet ir subtiliai įrėmins jūsų veidą, kas atrodo tikrai unikaliai. Grandinėlių yra įvairiausių spalvų ir modelių, tikrai rasite sau tinkančią.

Grandinėlių ilgis apie 75cm.

Grandinėlės akiniams 2 IN 1

akinių grandinėlė kaklo papuošalas

O moterims, kurios iš papuošalų nori gauti maksimumą, pristatau grandinėles akiniams 2in1! Tai labai praktiška, nes akinių grandinėlė gali puošti jūsų akinius, ir tuo pačiu gali labai lengvai transformuotis į puošnų kaklo papuošalą. Akiniams skirti laikikliai nusisega, ir vietoj jų prisisega puošnus kutas. Tai puikus pasirinkimas kelionėse: dieną – akiniai papuošti ir visada šalia, vakare – subtilus kaklo papuošalas!

Grandinėlė kaukei

grandnėlė kaukei
Kaukės laikiklis ‘Šampanas’

Iki šiol mano akinių grandinėlės turėjo “galią” transformuotis į kaklo papuošalą, bet! Dabar jos gali tapti ir grandinėle kaukei! Tikiu, kad daugelis, kaip ir aš susiduria su bėda: “pamiršau kaukę”, “nerandu kaukės” ir pan. Tad ši grandinėlė kaukei iš tiesų palengvina gyvenimą, nes kaukė visada šalia! O naudojimas paprastas kaip 2×2! Nuo grandinėlės nusegame silikoninius laikiklius, ir prisegame kaukės gumeles. Paprasta? Taip! Stilinga? Žinoma!

perlau design


Turite klausimų?

Su mumis galite susisiekti:

♦ El. paštu: perlau@perlaudesign.lt

♦ Facebook paskyra: @PerLau Design

♦ Telefonas: +37067101264

Arba užpildę šią formą:

    close

    LABAS!

    Smagu, kad užsukai! Jei domina mano kūryba KVIEČIU susipažinti artimiau ir PRENUMERUOTI naujienlaiškį!

    Naujienlaiškiuose dalinuosi kūrybos užkulisiais, pasakoju gaminių atsiradimo istorijas ir žinoma DOVANOJU specialius pasiūlymus!

    Naujienlaiškis atkeliauja ne dažniau nei kartą per mėnesį! Daugiau informacijos žr. Privatumo politika.