Segės Insectus

rankų darbo segė

Kviečiu Jus į vabzdžių pasaulį pažvelgti truputį kitaip ir susipažinti su tikrai išskirtine ‘Insectus’ kolekcija. Turbūt daugelis moterų nejaučia didelės simpatijos tiems sutvėrimams, kurie turi daug kojų, sparnus, gali būti plaukuoti, o kartais dar ir kanda. Iš tiesų – nemalonus reikalas. Tačiau šios analogų neturinčios rankų darbo segės Insectus, užkariaus širdį iš pirmo žvilgsnio.

Atrodo kaip tikri vabzdžiai, bet nebijokite, nekanda! Tai kruopštaus rankų darbo gaminys, kuris forma ir detalėmis leis pasijausti moterimi, kuri prisijaukino gamtą. Šių segių gamybai naudojami tik originalūs Swarovski kristalai, hematito akmuo, stiklo karoliukai ir žvyneliai. Daug kantrybės reikalaujantys segės sparnai išsiuvinėti ant plonyčio organzos audinio. Sparneliai siuvinėjami Aari technika, naudojant liunevilio vąšelį. Tai kruopštumo ir papildomų įgūdžių reikalaujantis darbas. Bet rezultate, tokie sparnai, vabalams suteikia kitoniškumo ir egzotikos. Tiesa, raštai ant vabzdžių sparnų kiekvieną kartą skiriasi, todėl galite būti rami – jūsų segė bus vienetinė! Visi Insectus papuošalai spinduliuoja unikalumu ir prabanga, o nutūpę ant drabužių tampa jūsų rafinuoto stiliaus bendražygiais.

Segių dydis apie 5-8cm. Užsegimas – standartinis metalinis. Segių nugarėlės kruopščiai apsiūtos – ypatingas dėmesys visam gaminiui. Sparneliai lankstosi, tad segę galima nešioti su išskleistais sparnais arba suskleistais. Kiekviena moteris tikrai atras sau tinkamiausią variantą.

Segė Insectus Mini

sagė su aksomu

Mėgstančioms mažas stiliaus detales – segė Insectus mini. Kuklus, bet puošnus. Ir puikiai tinka papuošti švarkelį, megztuką, kepurę ir net kuprinę! Toks papuošalas gali drąsiai su jumis keliauti ir į darbą, ir į miestą ar vakarėlį. Subtili detalė, kuri suteiks jūsų stiliui laukinio žavesio. Rankų darbo segės dekoruotos stiklo ir originaliais Swarovski kristalais, stiklo karoliukais, metalinėmis detalėmis. Segės sparneliai – švelnus aksomas.

Segių dydis apie 4-5cm. Užsegimas metalinis, smeigės pavidalu.

Šios rankų darbo segės tai geriausia ką galite padovanoti mylimam žmogui (ir žinoma sau). Jos vienetinės ir unikalios, pasiruošusios puošti Moteris kiekvieną dieną!

perlau design

Turite klausimų?

Su mumis galite susisiekti:

♦ El. paštu: perlau@perlaudesign.lt

♦ Facebook paskyra: @PerLau Design

♦ Telefonas: +37067101264

Arba užpildę šią formą:

    close

    LABAS!

    Smagu, kad užsukai! Jei domina mano kūryba KVIEČIU susipažinti artimiau ir PRENUMERUOTI naujienlaiškį!

    Naujienlaiškiuose dalinuosi kūrybos užkulisiais, pasakoju gaminių atsiradimo istorijas ir žinoma DOVANOJU specialius pasiūlymus!

    Naujienlaiškis atkeliauja ne dažniau nei kartą per mėnesį! Daugiau informacijos žr. Privatumo politika.